Siuntimo ir apmokėjimo informacija

Parduotuvė/Siuntimo ir apmokėjimo informacija

  • Paslaugų naudojimo sąlygos ir taisyklės

  • Privatumo politika

  • Siuntimo ir apmokėjimo informacija

  • Grąžinimo taisyklės

PREKIŲ PRISTATYMAS

1. Lietuvoje prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo (negalioja skilčiai "užsakomoji gamyba"). Skiltyje "užsakomoji gamyba" esančios prekės išsiunčiamos iškart pagaminus. Gamyba gali užtrukti apie dvi savaites nuo apmokėjimo, jei detalioje papuošalo informacijoje nebuvo nurodyta kitaip.
2. Pasirinkęs Paštomato pristatymo paslaugą, Klientas įsipareigoja nurodyti tikslų pristatymo adresą, gavėjo vardą, pavardę bei teisingą gavėjo telefono numerį. Prekės bus pristatytos į nurodytą paštomatą, klientui apie tai bus pranešta jo nurodytu telefono numeriu. Prekių pristatymo kaina nurodoma apmokant pirkinių krepšelį.
3. Jei siuntą pageidaujama gauti anksčiau, prašome susisiekti su LingaSilverdot el. paštu info@silverdot.lt arba telefonu +370 618 54476. Skubaus užsakymo kaina skirsis nuo nurodytos elektroninėje parduotuvėje.

GARANTIJOS IR KAINOS

1. Prie kiekvieno gaminio Parduotuvėje yra aprašomos jos savybės.
2. Visi papuošalai parduodami originaliame įpakavime.
3. LingaSilverdot atsako už savo gaminių kokybę ir suteikia viso gyvenimo garantiją nuo jų įsigijimo, išsaugojus ir pateikus tai patvirtinantį dokumentą (tinka apmokėjimą patvirtinantis laiškas).
4. Esant techninėms galimybėms, kliento pageidavimu, LingaSilverdot gali atnaujinti ar pataisyti papuošalą: padidinti arba sumažinti žiedą, patrumpinti arba pailginti vėrinį, pagaminti pamestą auskarą, etc. Kai kurios šių paslaugų yra mokamos.
5. LingaSilverdot neatsako už tai, kad Parduotuvėje įsigyti gaminiai savo dydžiu, forma, spalva ar kitais parametrais neatitinka Kliento lūkesčių dėl prekės įsigijimo metu Kliento naudoto įrenginio (mobiliojo telefono arba kompiuterio) vaizdo nustatymų.
6. Parduotuvės Klientas sutinka ir įsipareigoja sumokėti kainą, nurodytą užsakyme.
7. Kainos Parduotuvėje ir užsakyme nurodomos eurais.
8. Parduotuvė parduoda prekes, atitinkančias užsakyme numatytas sąlygas. Tais atvejais, kai Klientui perduotos prekės neatitinka tam tikrų užsakymo reikalavimų, Klientas sutinka nedelsiant pranešti apie tai elektroniniu paštu info@silverdot.lt arba telefonu +370 618 54476, o LingaSilverdot įsipareigoja imtis visų reikalingų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl LingaSilverdot ar jos vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės.